1 / 6
BMW 320 FACELIFT 2003
4.500 €
Цената не е фиксна
16.09.2018 20:40

Валандово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2018

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

kolata e vo super sostojba....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bmw
Потврден огласувач
071809301
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам