1 / 6
Smart Watch\ Паметен часовник
1.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2018 21:47

Охрид / Охрид

Se prodava Smart Watch kompatibilen so android i ios
Bluetooth
Mikrofon
zvucnik
Povrzuvanje so mobilen telefon
Primannje povici i poraki
Sleep mood
Slot za SIM i MICRO SD
Polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078702038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам