1 / 12
Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Центар!
500 €
22.09.2021 12:01

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa ЛУКСУЗЕН стан во Центар-ДОЛНО ВОДНО, поседува 70 m 2, 3 соби.дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, фурна, плотна, греење на инвертер клима, машина за перење, балкон, нова градба, ГАРАЖА, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, мирна локација, вселив веднаш...

ЦЕНА-500 евра

шифра 21098


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

200 €

ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Аеродром кај Железничка !

12000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам