Logo

Alfa 147 JTD

Број на оглас: 3017477 | Објавен на: 16.09.2019, 16:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa 147 JTD, 140 ps 6 stepen menuvac Full Oprema, Koza, Klimatronic.
Solidna so mali zabeleski po karoserija
2200 EUR.
tel. 070/250-009, 070/225-605
BEZ ZAMENI

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Ivan