1 / 4
Organski tikvi-pecalki
20 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2018 17:57

Битола / Битола

Se prodavaat pecalki koi se zasadeni na organsko zemjiste bez pesticidi i herbicidi bez navodnuvanje so sto kvalitetot e odlicen semeto koe e koristeno e staro seme ne e hibridno taka sto moze na naredna sezona da se iskoristat istite za nov nasad a voedno se odlicni i za konzumiranje.

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
075796028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам