kupuvam stan vo lamelite
30 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2018 22:14

Кичево

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Сутерен стан

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

kupuvam stan vo lamelite

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам