1 / 4
Магична мултифункционална прскалка (Бесплатна достава)
499 МКД
Цената е фиксна
18.09.2018 15:04

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Магична мултифункционална прскалка за црево промотивно достапна за 499 ден + бесплатна достава. Нарачајте веднаш на бројот 078 930 335 (достапни и на вибер)
__________________________

Оваа прскалка ја чисти и пере нечистотијата од дрвените даски од дворовите, наслагите од листови и нечистотијата од олуците како и нечистотиите од филтерите за уље и гориво.
Исто така можете да ја користите за наводнување на своите растенија. Целиот двор можете да го исчистите за неколку минути.
Прскалката има 8 различни начини за распрскување. Водата влегува во резервоар и тука останува се додека не ја испуштите.
Исто така во провидниот резервоар можете да ставете детергент и да си ги измиете прозорите на вашиот втор спрат, а вашиот автомобил можете да го исперете само за неколку минути.
Со оваа прскалка можете многу лесно да ги исчистите и најнедостапните места полни со нечистотија.
www.onlineshopping.mk

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

OnlineShopping MK
Потврден огласувач
078930335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам