Logo

Druk Lager za Ford Fiesta

Број на оглас: 3019092 | Објавен на: 03.10.2019, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Tип на делови: Резервни делови за мотори

Цена: 2.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Lagerot e izvaden od ford fiesta 1.4 CDTI
vo odlicna sostojba, fabrickiot e marka LUK !

  Скопје    Општина: Чучер Сандево

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач