1 / 1
SE PRODAVA SKUTER
350 €
Цената не е фиксна
04.10.2018 13:00

Делчево / Делчево

SE PRODAVA SKUTER GLANZ 50CC VO ODLICNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

acko
Потврден огласувач
078366378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам