1 / 6
Se prodava Opel Frontera
2.350 €
Цената не е фиксна
19.09.2018 17:25

Брвеница / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Frontera

Година:

1993

Гориво:

Бензин / Плин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2019

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Se prodava Opel Frontera

Benzin/Plin 2.0i (115hp)
Za podetalni informacii : 071-298-688
--------------------------------------------------------

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
071298688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам