1 / 10
Planinski kompir Паланечки компир
По Договор
29.03.2019 22:14

Крива Паланка / Крива Паланка

компирот е произведен на 1350м надморска висина без наводнување спакуван во вреќи од 25кг

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Boce
Потврден огласувач
078305879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам