1 / 3
krecenje, gips,moleraj
1 €
Цената не е фиксна
Денес 13:13

Кисела Вода / Скопје

vrsime sekakov vid na moleraj,gips karton, opsivki, gletuvanje i sve ostanato okulu molerski uslugi.
rabotime so nas ili so vas matrijal
ace 078242993
martin 070953194

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
078242993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам