Logo

Резервна Гума и Бандаж 4*108

Број на оглас: 3020189 | Објавен на: 27.05.2020, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Резервна гума 4*108 со бандаж не користени
195-60-15

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 3opaH

Потврден огласувач