1 / 12
Seat toledo 19tdi 99god staklo 4 novi gumi
1.888 €
10.11.2020 14:45

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Servis komplet napraven reg do 3 6 2021

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078206995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам