1 / 1
Med
8 €
Цената не е фиксна
24.09.2022 20:35

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Rekolta 2022. Extra kvaliteten pcelin med na golemo i malo,svetol , pcelin med od cista ekoloska sredina.

Cena po dogovor za pogolemi kolicini.

Категорија: Останато

Се продава од:

pcelar
Потврден огласувач
075611188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам