Kupuvam fudbalce
100 МКД
21.09.2018 01:25

Кисела Вода / Скопје

Kupuvam dobro socuvano ili novo fudbalce za domasna upotreba. Ne mora da ima avtomat za zetoni 070/220-543

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Фудбалски маси

Се бара од:

Zoran
Потврден огласувач
070300000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам