1 / 3
( SPIN SPA -) - NEGA - ZA VASETO TELO I LICE
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.12.2018 11:04

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Wellneo Spin Spa е апарат за спа третман кој ја чисти вашата кожа и го негува вашето тело. Апаратот има 5 ротирачки глави за различни намени. Благодарение на долгата рачка, вие многу лесно ќе допрете до грбот и долниот дел од нозете. Користете го со вашиот омилен гел за туширање за ревитализација на кожата и младешки изглед.Ефикасно длабинско чистење
Комбинација од ротирање и вибрации
Ја зголемува апсорпцијата на производите за нега на кожата
Може да го користите под туш или во када

ELEKTRIK BATERISKI LAMBI NA FACEBOOK
STISNI LIKE END SHARE KE GI VIDIS SITE NASI PROIZVODI

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава / Можна е замена од:

$$$...GORAN.....$$$
Потврден огласувач
078678755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам