1 / 7
MAXELL USB STIK SPEEDBOAT 16GB - novi
290 МКД
28.11.2018 09:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavame novi usb stikovi Maxell:

MAXELL USB SPEEDBOAT 2.0 BLACK 16GB

Cena: 290 denari.

MAXELL USB 2.0 8GB TYPHOON BLACK - 250 den.
MAXELL USB SPEEDBOAT 2.0 BLACK 16GB - 290 den.
Maxell USB SPEEDBOAT 2.0 32GB - 360 den.
MAXELL SPEEDBOAT BLACK USB 2.0 64GB - 700 den
MAXELL SPEEDBOAT BLACK USB 3.1 64GB - 990 den.
MAXELL USB 3.0 METALZ 128GB - 2100 den.
Maxell Dual USB 3.0 OTG 8GB - 400 den.
Verbatim 32GB USB 3.0 Pinstripe - 500 den.
Kingston 64GB Capeless DataTraveler USB 3.0 - 1150 den.
MAXELL Micro SDHC 8GB cl10 W/MINI CASE - 300 den.
Kingston 16GB Micro SDHC Canvas cl10 - 350 den.
Kingston Micro SDHC 32GB cl.10 - 550 den.
Kingston Mobility Kit 64GB cl10 micro SD + SD adapter + USB Reader - 1400 den.
Kingston 64GB SDXC Canvas Select High Speed - 1590 den.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од: Претпријатие

PREMIUM
Потврден огласувач
023232488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам