1 / 9
Prodavam saksofon Welklang i pifla Colletto original 5
1 €
Цената не е фиксна
Денес 11:42

Аеродром / Скопје

Go prodavam najdobriot model Welklang saksofoni so razoren i prekrasen ton cena 700 EUR I piski 2.5 i 3.0 za Alt Saksofon Rico Plasticover 1200 den i 2.0 za Sopran Saksofon Rico Plasticover 1200 den i Rico Royal beli 10 piski 1200 i kuferce za klarinet 600 i mikrofonce AKG C419 80 EUR.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
070872772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам