1 / 1
SONY Video CD
4.000 МКД
22.09.2018 09:46

Карпош / Скопје

Се продава SONY Video CD ( со 3 CD) со 2 звучници, караоке

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Роберто
Потврден огласувач
075763399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам