1 / 9
Видео надзор Hikvision и аларм Paradox
15.000 МКД
Цената не е фиксна
09.11.2018 12:15

Штип / Штип

Videonadzor:
DVR Hikvision DS-7240 Turbo HD 4 kanalen
WD 1 TB disk
Dve kameri Turbo HD IR
Napojuvanje
Tastatura
Alarm:
Paradox metalna kutija golema
Ploca SP5500
Baterija
Trafo
Senzori Paradox x 2
Tastatura
Sirena
Povrzani kabli so niv... Koristeni 7 meseci
Se funkcionira super...Konsultacija pri montaza i podesuvanje
Kontakt Sasko 077 450 171

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Dule
Потврден огласувач
070210892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам