Logo

Aluminiumski bandazi za Mercedes 16ki

Број на оглас: 3024658 | Објавен на: 15.11.2019, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 orginalni aluminiumski bandazi 16ki za Mercedes, cenata e 150 evra i ne e fiksna.

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Matej

Потврден огласувач