1 / 2
Maslinki Blond PRVA KLASA!!!
200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2018 21:15

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava prvo klasna maslinka Blond semejno pakovanje 2kg=400den za poglemi kolicini cena po dogovor

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
075381300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам