1 / 7
РАЧНИ ВИЛУШКАРИ RACNI VILUSKARI
1 €
26.11.2018 07:45

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП
ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА НЕКОЛКУ РАЧНИ И ЕЛЕКТРИЧНИ ВИЛУШКАРИ СО РАЗЛИЧНА НОСИВОСТ.ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИ 071367690,078368728

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП
Потврден огласувач
071367690
077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам