1 / 3
Krevet za masaza i topilka za vosok
9.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2018 17:13

Бутел / Скопје

Se prodava topilka za topol vosok 3000 denari (neiscistena) i mnogu dobro socuvan krevet za masaza 6000 denari

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Масажни салони

Се продава од:

Saska
Потврден огласувач
077943266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам