1 / 8
moleraj gips karton fasadi knauf
1 МКД
Цената не е фиксна
Денес 09:32

Кисела Вода / Скопје

gletuvanje , abrib, stiropol, gips karton, spusteni plafoni, pregradni dzidovi, kaskadi, skrieni svetla,
bojadisuvanje,krecenje ....... RABOTIME SO NAS MATRIJAL, MOZE I SO VAS

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
078242993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам