1 / 6
NOVI CIZMI
3.000 МКД
13.08.2020 10:27

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI TAKTICKI CIZMI GOLEMINA OD 38 DO 47 CENA 3000 DEN.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава од:

Boss
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам