1 / 1
PISTOL CZ 99
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 12:08

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM PISTOL CZ 99 CENA 800 EVRA. NOV METAK NE ISPALEN NA LICA SO DOZVOLA ZA NABAVKA,KOZNA FUTROLA I MUNICIJA.NE SE JAVUVAJTE AKO NEMATE DOZVOLA.G O P R O D A V A M N E G O M E N U V A M.NE ODGOVARAM NA VIBER,PORAKI
I SKRIENI BROEVI. INFORMACII NA TEL.077/944-952 OD 17:00 DO 20:00 CASOT

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Micho
Потврден огласувач
078/333-877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам