Logo

Luster za na zid so 4 sijalici

Број на оглас: 3027600 | Објавен на: 31.05.2020, 08:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


078435837

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 OGLASI

Потврден огласувач