Logo

Продавам куќа

Број на оглас: 3027886 | Објавен на: 26.09.2019, 10:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 220 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 155 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Даме Груев 125 Битола

Цена: 30.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам стара куќа на два спрата во ЈЕНИ МАЛЕ (50м од сред село).
Со простор за гаража и одлична дворна површина.
Цена по договор

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Aleksandar