ITserviceTetovo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2018 00:44

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

ITServiceTetovo e nova firma koja momentalno raboti od doma,sostavena e od nekolku dushi koj se tuka da vi pomognat okolu sekakov problem(servis,preinstalacija,procenka)na vasiot PC/Laptop.Isto taka dokolku imate za prodavanje povolen,nov PC/Laptop ured moze da gi kontaktirate na nivnta Facebook stranica koja glasi
https://www.facebook.com/techservicetetovo

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се бара од: Претпријатие

Ninoslav
Потврден огласувач
072234174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам