Seat ibiza 1.9 TDI 99 good.na delovi
1 €
Денес 08:47

Радовиш / Радовиш

Kolata e rasturena na 190000 km.motorot e kako od fabrika servisiran kompletno.poveke na tell.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

vanco
Потврден огласувач
070502365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам