1 / 3
Нови обрачи за ТИМПАНКИ И РОТОТОНКИ 6 inch
1.200 МКД
Цената е фиксна
16.07.2019 14:06

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Продавам НОВИ обрачи за ТИМПАНКИ И РОТОТОНКИ 6 inch.
Цена 1200 ден. обрач!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
076668427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам