1 / 2
jabolka na golemo
1 МКД
Цената не е фиксна
13.09.2021 23:49

Дебарца / Охрид

Состојба на предмет
Нов

se prodavaat jabolka (prva klasa) od site vrsti na jabolka. zlaten delisec, kripson, ajderet, cadel. cena po dogovor.

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
070425449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам