1 / 2
Renault megane 2.0 1997
1.050 €
Цената не е фиксна
28.09.2018 18:51

Демир Хисар

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2019

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Renault megane 2.0 1997 vo dobra sostojba klima abs stereo muzika

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Drmon
Потврден огласувач
078304395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам