1 / 4
Suzuki K2 750cc PERFEKTEN
По Договор
28.09.2018 23:49

Тетово / Тетово

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2001

Модел:

K2 750cc

Se prodava Suzuki motor vo top sostojba so Makedonski dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

George Bogdanovski
Потврден огласувач
38978277605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам