1 / 6
Лозје
4.000 €
Цената не е фиксна
29.09.2018 15:26

Виница / Виница

Квадратура:

3 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам викендичка (25м2) и 2 лозја со се род. Површина 2 декара ,другото 1.5 декара .Лозјето се наоѓа во местото викано Црн Камен ,Виничко. Лозјето не се наводнува. Лозјето има многу добар и количински род .

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078811167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам