Barame cimer/ka
2.500 МКД
30.09.2018 13:06

Скопје Центар / Скопје

Barame cimer/ka za dvosoben stan vo centar do zeleznicka i megugradska stanica

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
075296129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам