Plac od 2000m2
По Договор
19.06.2022 21:50

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se izdava plac od 2000 m2 na samiot industriski pat nasproti fabrikata Cermat.

Vleguva vo gradezno zemjishte .

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Marta
Потврден огласувач
079281931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам