1 / 12
SE PRODAVA KUJKA I DUJKAN
1 €
06.01.2019 22:16

Демир Хисар

Број на соби:

8

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

SE PRODAVA KUJKA I DUJKAN VO DEMIR HISAR,KUJKATA E KARABINA,TRI SPRATA,SO DVORNO MESTO.MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME.CENA PO DOGOVOR,NA LICE MESTO
078 376 335

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078376335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам