1 / 1
skuter super sostojba 80qt
370 €
Цената не е фиксна
01.10.2018 12:10

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

skuter 80 kubici

Километри:

10000

Super sostojba, pali vozi ,
KONTAKT 078 442 675

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ivana
Потврден огласувач
078333807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам