1 / 7
Patiki za fudbal/ Патики за фудбал
1.500 МКД
01.10.2018 15:02

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

>40

Боја:

Светло сина

Se prodavaat adidas patiki kupeni od sport M vo GTC. Kako novi se, se poznava od slikite i se koristeni samo dva pati. Gi prodavam zosto ne mi odgovara modelot, tesen mi e kalapot.
Kupeni se 3,600 gi prodavam 1500mkd.
Broj 43 1/3

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Љупка
Потврден огласувач
075224884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам