1 / 1
ИМПЕРИЈА – Плац 305м²
12.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 22:16

Охрид / Охрид

Квадратура:

305 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Шифра E 67/3
Се продава плац со вкупна површина 305м² со пристап до вода струја и канализација.
На плацот може да се гради.
Се наоѓа во с.Подмоље – 6км до Центар на Охрид.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Плац со маркица

100 €

ИМПЕРИЈА – Продажба на овоштарник

60000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам