1 / 10
Karaoke zvuznici so mikrofoni
2.900 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 16:57

Струмица / Струмица

Novi karaoke zviznici so mikrofoni
- bluetooth.USB.SD CARD.AUX.FM.STANICI.
- imat vgradena baterija koja se polni i trae 6 do 8 casa.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
070214063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам