1 / 12
Bmw 530d
7.000 €
Цената е фиксна
26.11.2022 11:55

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw 530d info 077924440 vase

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
077924440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам