1 / 6
Citroen C5 2.2 hdi 132ks 2003g
3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2018 15:08

Дојран / Гевгелија

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2019

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Citroen C5 2.2 HDI 132ks 2003 godina registriran do april 2019 god
Full oprema :
- Bord compjuter
- Enterier super socuvan
- Klimatronik
- Elektrika na stakla
- Avtomatski svetla
- Airbeg
- Motorot raboti odlicno
- Smeneto kaisi i zategaci
- Novi gumi
- Avtomatski brisaci
- Tempomat
- ESP/ASR sistem za prolizguvanje
- Radio fabricko na CD-a
- Ekonomicna potrosuvacka na nafta
- Komandi na volan
br za kontakt 076 263 788 Zlatko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktorija
Потврден огласувач
078310428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам