1 / 7
fontana za vasiot dvor
1 €
Цената е фиксна
21.07.2020 10:21

Валандово

Состојба на предмет
Нов

fontana koja tezi samo70kgr taka da mozete da ja stavite kaj sakate visoka e 1m.a siroka 110sm. Izrabotena e od stampan beton 070-784-553

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

stone dekor
Потврден огласувач
070784553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам