Logo

Се продава неизградено градежно земјиште во Охрид

Број на оглас: 3033648 | Објавен на: 28.11.2019, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1683 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава неизградено градежно земјиште во Охрид, Лескајца, 1683м2, број на парцела 7634. Цена по договор,лице за контакт Славчо, тел. 070 518 606

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 TODOR

Потврден огласувач