1 / 1
Продавам половни керамиди
2.390 МКД
21.11.2020 16:09

Скопје Центар / Скопје

Продавам половни керамиди околу 800 парчиња. Имам и капаци-самари.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Боби
Потврден огласувач
070228522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам