1 / 6
Truva skuter 125
330 €
03.10.2018 12:17

Тетово / Тетово

Марка:

TGB

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Truva

Километри:

100000

So dokumenti , registritan do 02.05.2019

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ramazan
Потврден огласувач
071824887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам